MUTFAK

En İyi Latte Makinesi Markası 2021

Latte Severler İçin 2021’de Satın Alabilecekleri En İyi 15 Latte Makinesi

Kafelere giderek vakit kaybetmeden latte keyfi yapmak ister misiniz? Sadece sen değilsin. Pek çok insan evde lezzetli bir fincan latte yapmayı merak ediyor. Bunu yapmak için harika bir latte makinesine ihtiyacınız var.

Pazarın yoğun talebini anlayarak 2021’de en çok satan En İyi Latte Makineleri listesini hazırladık . ilginizi çekebilecek 15 En İyi Latte Makinesini burada bulabilirsiniz. Umarım bulabilirsiniz.

En İyi Latte Makinesi Satın Alma Rehberi

Bildiğiniz gibi güçlü bir İtalya aromasına sahip latte, 2 ana malzeme olan Espresso ve sütün mükemmel birleşimidir. Sabahları Latte keyfi, insanların daha taze ve uyanık hissetmelerine yardımcı olur, bu da cilt kanseri vb. riskini azaltmaya yardımcı olur.

Bir latte makinesi satın almak, dikkat etmeniz gereken birçok önemli faktörle ilişkilidir. İşte bu tür bir makine için göz önünde bulundurmanız gereken bazı vazgeçilmez kriterler:

1. Makinenin kapasitesi
Kapasite veya güç, bir makine satın almak isteyen herkesin dikkatle düşünmesi gereken son derece önemli bir faktördür. Sizin ve ailenizin ihtiyaçları da makinenin kapasitesini etkiler.

Latte makinesi seçerken kazan kapasitesine dikkat etmelisiniz çünkü 1 demlemedeki sıcak su miktarını sağlayacak, bu da kesintileri ve bekleme süresini azaltacaktır. Kazan kapasitesi çok büyükse, daha fazla enerji tüketecektir. Bir fincan kahvenin standart kapasitesi genellikle 140 ml’dir, bu nedenle bir günde kullanılan kişi sayısını ve bir seferde demlenebilecek fincan kahve sayısını göz önünde bulundurmanız ve doğru kapasiteye sahip bir ürün seçmeniz gerekir.

Günde 10 fincan civarında daha az kişiye servis yaptığınızda NESCAFÉ Latte Makinesini öneriyoruz . Bundan daha fazlası için, Majesto NESCAFÉ Latte Makinesi sizin için uygundur, çünkü 60 ons’luk büyük bir su deposu kapasitesi ile size günde 30 fincana kadar Latte verebilir. Aile bireylerinin sayısını ve evinize gelen ziyaretçi sayısını göz önünde bulundurursanız, planladığınız kahve miktarı ile her gün içtiğiniz kahve miktarını hesaplamak kolaydır.

Latte makineleri genellikle bir mutfak veya yemek odası alanında bulunur, bu nedenle günlük yaşamınızı etkilemeden kurulum ve depolama konumunuz için makinenin boyutunu kontrol etmek önemlidir. Küçük mutfak alanınız için endişeleniyorsanız, Miroco Electric Latte Maker bu sorunu ortadan kaldıracak ve 3,94 x 3,94 x 7,52 inç boyutlarındaki küçük boyutları nedeniyle eşit derecede taşınabilir olabilir.

Buna karşılık, restoranınız veya barınız veya daha büyük mutfak alanınız için bir kahve makinesi hazırlamak istiyorsanız , 13.4”Y x 8.7” G x 17”D ölçülerinde ve 60 oz hazneli Gaggia Anima Latte Makinesi’ni düşünmelisiniz .

Ayrıca güç de makinenin çalışma performansında belirleyici faktördür. 900 ile 1100W arası kapasiteye sahip latte makineleri, talebi az olan aileler için uygundur. 1300W, 1450W, 1500W gibi daha büyük kapasiteye sahip olanlar ve hatta 1800W üzerindeki yüksek güçlü makineler, daha büyük ailelerin çoğu talebini karşılayabilir.

2. Makinenin tasarımı
Latte makinesi satın alırken mutfak alanına ve hazırlık alanına uygun tasarıma dikkat etmelisiniz. İlk olarak, kompakt boyuta ve göz alıcı tasarıma bakıyorsunuz. Aslında modaya uygun ve güzel makine tasarımı piyasada hala tercih ediliyor

Güzel görünümün yanı sıra fonksiyonel parçaların yapısı ve tasarımı da latte’nizin kalitesini doğrudan etkilediğinden önemlidir. Fasulyelerin maksimum zenginlik ve lezzetinin tadını çıkarmak istiyorsanız, fasulyenin içindeki yağı çıkarabilen elek en iyi seçeneğinizdir. Filtre genellikle metal veya polipropilen gibi kullanımdan sonra yıkanması gereken malzemelerden yapılır ve birçok kez tekrar kullanılabilir.

Burada önerdiğimiz iyi filtreye sahip makine Keurig K-Latte Tek Servis Latte Makinesi . Bazı latte makinelerinde hem elek hem de filtre kağıdı kullanılabilir, bu nedenle lütfen satın almadan önce uyumlu filtreleri kontrol edin.

Sıradaki kahve demliği. Temel olarak biri paslanmaz çelikten, diğeri ise camdan yapılmış olmak üzere iki tip kap vardır. Paslanmaz çelik metal kaplar hem tüketicilerin sağlığı için güvenlidir hem de içeceği daha sıcak tutar. Bu nedenle uzun süre latte keyfi yapmak isteyenler için ısı tutma özelliği yüksek paslanmaz çelik kavanoz en uygun seçimdir.

Bu paslanmaz çelik tank ile Hamilton Beach Latte Makinesi bugün piyasadaki en popüler seçimdir. Çıkardıktan sonra kahve miktarını kontrol edemeseniz de, kavanoz dayanıklıdır, tutması kolaydır veya başka bir yere taşınabilir.

Ek olarak, genellikle ekstraksiyon tamamlandıktan hemen sonra kahve içenler için bir cam kap uygundur. Aynı zamanda, cam cezve, çıkarılan her damla kahvenin damladığını görmenize yardımcı olur, bu yüzden oldukça ilginçtir. Nespresso EN650W Gran Lattissima ürününü kullanırken cam kavanozun rahatlığını rahatlıkla göreceksiniz . Ancak cam malzeme darbe kuvvetine dayanmaz ve kırılgandır, bu nedenle kullanırken dikkatli olmanız gerekir.

Genel olarak, yukarıda bahsedilen en iyi latte makineleri, yalnızca işlevsel parçaların göz alıcı görünümüne ve modern tasarımına sahip değildir. Ayrıca makinelerin yapıldığı malzeme dayanıklı ve kullanıcı sağlığı için güvenlidir.

3. Makinenin ekstra fonksiyonları
Latte makine hatları, hızlı, kompakt, kolay kurulum ve kullanım kolaylığı gibi üstün avantajları sayesinde birçok market, büfe yemek servisi, ofis ve aile tarafından tercih edilmek üzere öncelik kazanmıştır. Birçok insan, rahatlığı ve yüksek kaliteli kahvesi nedeniyle bu ürünü kullanmayı sever. Makine bir mikser, öğütücü, su sistemi ile entegre olduğundan, ekstrakte edilen her damla Latte’nin kalitesi, büyüleyici kavrulmuş kahve çekirdeklerinden özenle beslenir.

Latte makineleri, özellikle otomatik latte makineleri, diğer geleneksel kahve makineleriyle aynı avantajların yanı sıra, kahve yapma sürecini basitleştiren ve lezzetli kahve fincanları ortaya çıkaran modern ve gelişmiş özelliklerle donatılmıştır. Gaggia Otomatik Kahve Makinesi gibi bazı tipik otomatik makineler , öğütmeden preslemeye kadar tüm özelliklerle entegre edilmiştir, bu da müşterilerin en kısa sürede lezzetli bir fincan kahve elde etmelerine yardımcı olmak için sıkıştırır.

Buna ek olarak, Entegre Süt Köpüğü özelliği pürüzsüz bir krema oluşturmanıza yardımcı olur ve Creamy Foam katmanı nefis latte fincanları yapmanıza yardımcı olur. Makine Saeco PicoBaristo Süper Otomatik Latte Makinesi sadece iki adımda ultra hızlı hazırlama süresi ile donatılmıştır: zevkinize göre ve ardından düğmesine basarak ve bekleyen bira modunu ayarlayarak. Sonuç olarak, lüks ve modern tasarım, küçük boyut, en iyi latte makinelerini evlerde, ofislerde, otellerde kullanım için çok uygun hale getirir …

4. Bütçeniz
Dürüst olmak gerekirse, Bütçe, dikkate alınması gereken en önemli tüketicilerden biri olarak kabul edilir. Latte makinesi satın alırken piyasadaki saygın markalardan seçim yapmalısınız. Bu açıklamanın nedeni, saygın markaların, ürünlerinin kalitesini, dayanıklılığını ve etkili özelliklerini her zaman kullanıcılar pahasına sağlamasıdır. Ayrıca, tüketicilerin ürünlerini kullanırken daha güvende hissetmelerine yardımcı olmak için garanti politikaları da sağlarlar.

Şu anda, latte makinesi fiyatları, markalarına, ekstra işlevlerine ve kapasitelerine bağlı olarak 80$ ile 900$ arasında değişmektedir. Genel olarak, ev kullanımınızda veya işinizde finansal durumunuz ve taleplerinize göre alışveriş yaparken makinenin satın alma fiyatını göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayrıca, en etkili satın almayı değerlendirmek ve seçmek için ürün örnekleri arasında fiyatları karşılaştırmayı unutmayın.